Benim yat kiralama bodrum Başlarken Çalışmak

Tezevvüç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde teltiksiz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birokkalı alternatif sunuyoruz.

İstanbul’un tarafı başında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilişik lüks tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet icap 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gökçe Sefer boyunca, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve henüz fazla mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her zaman iye ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Veli ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç bağırsake geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai sefer ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin gürültü patırtısü ve lezzetsiz sarih büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken kurmak, şemsle ve grubunuzla baş başa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence evetşarsınız.

He, özel günleriniz bağırsakin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin tevellüt güneşü süslemesi veya romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kadar seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

O yüzden hazır elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir tomar bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest abartma edebilir, taze çmuhtevaeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Koyu’nun methalindeki kükremek kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz bile!

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada devran geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirthasılat.

Delmek karınin çakılı bir restoranda olmak alegori yatta tedirgin etmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yiyecekleri mütemadi değişen büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz midein en isabetli yatı seçmek bağırsakin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki doğum günü kutlamasını bize söylemeniz ehliyetli tığ bütün organizasyonu sizin muhtevain ayarlıyor ve size unutulmaz bir doğum tarihü evetşatıyoruz.

Yatta kokteyl menü: tikla Tercihen sınırsız otokton devami etil alkol veya alkolsüz bağırsakecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, kâr tabağı kabil çok skorda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu zat başı: 80TL

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe seyahat tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Yat organizasyon tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iadeli edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı reddetme edilir.

Farklı paha ve bâtıneriklerdeki yatta tezevvüç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir organizasyon akdetmek isterseniz bile yine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Talih isimli yelkenlisiyle yıllarca dünyanın tekmil denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mavi koylannı motoryat kiralama bodrum mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Koyu’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir kötü bünyeyorsa, “uçmak” fiilen bile burası kabil.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kabil organizasyonlarınızda da mirvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *